Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové fotoalbum

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Letní dílničky pro děti

(Svatava Kutálková, 31. 7. 2013 7:58)

Po shlédnutí fotek musím vyslovit uznání jak Pavle za vedení kursu,
tak dětem jak jsou šikovné. Nejvíc mě uchvátila zástěrka Barunky. Jen tak dál !!! Vím, že děti jsou šikovné, ale musí se jim vytvořit podminky. Za to ještě jednou Medlovskému klubu tvoření dík, dík dík!!!!

Re: Letní dílničky pro děti

(Majka B., 31. 7. 2013 8:36)

Díky za pochvalu, která vždycky potěší. Je to naše druhá akce ve které jsme zapojily děti formou dílniček a je to fajn. Myslím, že už ani není moc vidět, že pracujeme bez sponzorských příspěvků z venčí. Spokojené děti, pěkné výrobky, potažmo spokojené ženské z klubu, které se pod vedením Pavlínky na dílničkách podílejí. Velice potěší také to, že se zapojují ti, co se k nám do Medlova přistěhovali, v našem případě šikovná Petra, která je oporou Pavli - a tak to má na malé dědině být. Ještě jednou díky a držte nám palce, ať nám ty mladé "aktivky" co nás táhnou dopředu, co nejdéle vydrží.

Re: Letní dílničky pro děti

(Pavla, 31. 7. 2013 15:31)

Děkuji moc za pochvalu :-)
Já musím říct, že bez skvělé kuchařky Majky, by nejen svačinky na dílničkách, ale i na ostatních akcích našeho klubu, nebyly to pravé pohodové tvoření.

Jarní výstava 2013

(Svatava, 16. 4. 2013 9:59)

Výstava byla krásně upravená, návštěva byla velká a nápad s dílničkami
byl ohromný. Děvčatům z klubu přeji hodně dalších nápadů, zase nějakou další výstavu a pro děti nějaký zajímavý program jako byl ten na této výstavě. Uchvátilo mně to a držím palce.

Re: Jarní výstava 2013

(za všechny Majka B., 19. 4. 2013 12:31)

Děkujeme moc.

oprava - velikonoční výstava

(Majka B., 2. 4. 2013 15:58)

..... začneme přemýšlet o dalším tématu - co říkáte?

Jo, jo - práce kvapná, málo platná.

Velikonoční výstava

(Majka B., 25. 3. 2013 20:56)

Tak je to za námi holky, tolik práce, těšení a pohody a šup je to pryč. Zůstaly akorát fotky a dobrý pocit. Tak teď si trošku odfrkneme a začneme vymýšlet na dalším tématu - co říkáte?